Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Malediwy – białe plaże, idealna pogoda, przygoda

Home » Malediwy – białe plaże, idealna pogoda, przygoda
Malediwy – białe plaże, idealna pogoda, przygoda

Kto nie odwiedził jeszcze tego anielskiego zakątka świata, ma obowiązek się pospieszyć. Malediwy – archipelag 1190 wysp i wysepek, rozrzuconych na Oceanie Indyjskim, jakim grozi całkowita zagłada. Wysepki wynurzają się wyłącznie 2 metry nad poziom wody, jeżeli w następstwie tego gospodarka energetyczna świata będzie nadal prowadziła w kierunku globalnego efektu cieplarnianego, ten anielski świat ma okazję zostać bezpowrotnie wchłonięty przez wody oceanu.

Malediwy wakacje, to epokowy do końca życia pobyt w otoczeniu lazurowej wody, białych plaż, gdzie klimat równikowy gwarantuje nadzwyczaj sympatyczną wakacyjną temperaturę – średnia wynosi 27 stopni – więcej na wakacje last minute. Olśniewające hotele, bungalowy na palach daleko od brzegu, z przeszklonymi podłogami, żeby oddychając oceaniczną bryzą wolno było admirować podwodny świat morskich zwierzaków.

Dużo par z całego świata przyjeżdża tutaj w ramach podróży poślubnej, drugim zakątkiem świata, wartym podkreślenia ceremonii ślubnej jest Tajlandia last minute. Tu również odnajdziemy egzotyczne plaże, świetną roślinność, bezpiecznych ludzi i fantastyczny odpoczynek. Planując wakacyjny wyjazd, prawidłowo jest zapoznać się z klimatem panującym w kraju docelowym. Najlepszym niekiedy na egzotyczne wczasy jest nasza idealna zima, Malediwy wczasy, od grudnia do kwietnia są skąpane w słońcu, temperatura blisko 30 stopni, nie ma deszczu. Planując wyjazd pomiędzy wiosną a jesienią, musimy się liczyć z częstymi opadami deszczu i zachmurzonym niebem. Możemy w takim razie oszukać zimę i w grudniu przywieźć do domu piękną opaleniznę.

Na wyspach turyści mają ponad 70 kurortów. Zatrzęsienie egzotycznej flory zachwyci każdego – ananasy, mango, pomarańcze – to podstawa wakacyjnej diety, prócz wspaniałych dań z najświeższych ryb i owoców morza. W chwilach wytchnienia od urokliwych białych plaż, wolno czas wypełnić odwiedzaniem miasta Male, w których mieszka około 65 tys. ludzi, miasta meczetów – Malediwy zamieszkują muzułmanie. Również zimą należałoby odwiedzić inny egzotyczny kraj.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj swój komentarz