Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Przyczepy campingowe – wolność oraz niezależność

Home » Przyczepy campingowe – wolność oraz niezależność
Przyczepy campingowe – wolność oraz niezależność

Trudno wyimaginować sobie inne miejsce na spędzenie wolnego czasu, przede wszystkim letniego urlopu aniżeli Chorwacja. Jak Istria, to naturalnie Kemping Vestar. Umiejscowiony jest on w pobliżu Rovinj, miasta obronnego. Otoczenie wyróżnia się nadzwyczajną lesistością oraz ładną zatoką. W tym miejscu natura jest niemal nietknięta przez człowieka. Woda jest nadzwyczaj czysta, a to naturalnie dzięki temu to miejsce jest tak lubiane przez dokładnie wszystkich.

Zwiedzają je całe rodziny, z dziećmi; grupy kolegów, ludzie starsi. Średnia temperatura w porze letniej osiąga dwadzieścia stopni Celsjusza. Kemping Vestar powstał względnie niedawno. Zostały oddane do użytku baseny, także te z brodzikami, jakie przeznaczone są dla dzieci. Trochę starsze osoby są w stanie wypożyczyć łódkę lub też rower wodny, dzięki którym mogą dotrzeć ja wysepki, jakie otaczają zatokę. A jest ich de facto sporo. Jeżeli pragniemy stosunkowo błyskawicznie dostać się do tych miejsc, posiadamy także szansę wypożyczenia motorówki, a nawet skutera.

Zwłaszcza dużą uwagę zwraca się na obecność dzieci, dla jakich organizuje się nadzwyczajny program animacyjny, jaki jest bardzo bogaty i ma dwa warianty: dzienny i wieczorowy. Zachwycającym miejscem na spędzenie letnich wakacji, są obszary położone nad Morzem Adriatyckim – jeśli ma to być kemping, zobacz przyczepy kempingowe pomorskie. Przykładem takiego miejsca ma prawo być kemping Porto Sole. Jest on oddalony od centrum miasta Vrsar o taki dystans, który wolno przemierzyć spacerując.

Spacer ten przebiega wzdłuż plaży oraz zajmuje około pięciu minut. Miasto Vrsar cieszy się niezwykłą renomą przede wszystkim z tego względu, iż znajdują się w nim malownicze uliczki, jakie są bogate w sklepiki i knajpki. To właśnie w tych miejscach wolno rozsmakować się w chorwackiej kuchni, a także miło spędzić czas. Podobno oczywiście z tym miastem powiązana była obszerna miłość Casanovy. Kemping Porto Sole jest miejscem uniwersalnym. Wynika to z tego względu, iż jest przeznaczony dla turystów w przeróżnym wieku. Małe dzieci mogą korzystać z basenu z brodzikiem. Z kolei z myślą o nieco starszych osobach zbudowano w pobliżu basenu Irish Pub. Plaża wzdłuż kempingu ma długość mniej więcej półtora kilometra.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj swój komentarz