Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Uroda: Jak mieć piękne rzęsy bez tuszu do rzęs?

Home » Uroda: Jak mieć piękne rzęsy bez tuszu do rzęs?
Uroda: Jak mieć piękne rzęsy bez tuszu do rzęs?

olej rycynowy. Nigdy nie przestajemy chwalić zalet oleju rycynowego. Ten naturalny produkt, jeszcze lepszy, gdy jest organiczny i prasowany na zimno, wzmacnia paznokcie i włosy. Więc tak, płyn jest lepki i wydziela silny zapach. Ale olej rycynowy jest dobry tylko dla nas. Na rzęsach ma działanie wzmacniające, ponieważ materiał otula włosy, głęboko je nawilżając i tym samym nadając im więcej blasku. Magia nie dzieje się za jednym zamachem, ale z czasem. Trzeba wtedy uzbroić się w cierpliwość i sumienność: co wieczór przez co najmniej miesiąc, przed pójściem spać, za pomocą wacika lub szczoteczki nanosić olej rycynowy na czyste rzęsy. Posprzątaj po przebudzeniu. Otóż ​​to.

Olej rycynowy, Bionoble, od 13,98 €

Zalotka

Jeśli zalotka może cieszyć się opinią narzędzia tortur, prawidłowo używana zalotka jest świetnym sprzymierzeńcem pięknych rzęs bez tuszu do rzęs. Aby wykonać odpowiednie gesty, po prostu zbliż narzędzie jak najbliżej nasady rzęs, tak aby znalazły się między dwoma krawędziami zalotki (unikając uszczypnięcia skóry). Następnie uszczypnij rzęsy, mocno dociskając przez około 10 sekund, trzymając zalotkę równolegle do krawędzi rzęs.

Na koniec przesuń akcesorium wzdłuż rzęs, aby powtórzyć ruch do końcówki (bez ciągnięcia). Aby dobrze ocenić zalotkę, ważne jest, aby sprawdzić, czy jest czysta, a gumowa część jest nienaruszona. Jest trik polegający na podgrzaniu zalotki suszarką do włosów dla bardziej wyrazistego i długotrwałego efektu podkręcenia, a także podgrzanych zalotek. Uwaga: nigdy nie używaj zalotki na tusz do rzęs, ryzykując połamanie rzęs.

Serum

Dobra odżywka do rzęs to taka, która zawiera witaminę E i/lub olej rycynowy dla nawilżenia i wzmocnienia. Dodatkowo kluczowe składniki, które sprawiają, że rzęsy wyglądają na pełniejsze, takie jak biotyna i peptyd. Aby zobaczyć efekty serum, potrzeba czasu. Niezbędne jest wtedy wyrobienie sobie nawyku nakładania serum codziennie rano (a czasem nawet wieczorem, kiedy jest to wskazane na produkcie). Może pomóc zagęścić rzęsy, zapobiec ich łamaniu, ale nie ma pewności, że wybrane przez Ciebie serum faktycznie pomoże we wzroście, wbrew deklaracjom marki. Serum dostępne jest w postaci pędzelka do nałożenia u nasady rzęs lub pędzelka do nakładania jak tusz do rzęs.

Zamrożenie

Znany z ujarzmiania upartych brwi, przezroczysty żel można nakładać również na rzęsy. Kiedy się budzisz, po prysznicu, rzęsy są w rozsypce. Nie ma nic lepszego niż warstwa żelu, aby przywrócić porządek. Jego stosowanie pomaga zachować ich podkręcony kształt, ale także rozczesywać je i ładnie rozdzielać przez cały dzień, podobnie jak w przypadku makijażu.

Lifting rzęs

To jedno z najdroższych rozwiązań, które jednak pozwala skrócić rutynę pielęgnacyjną. I nikt nie ma nic przeciwko oszczędzaniu czasu, zwłaszcza rano. Tak więc, aby uzyskać półtrwałe wzmocnienie rzęs, udaj się do kompetentnego salonu kosmetycznego. Technika polega na rozdzielaniu rzęs pojedynczo za pomocą żelu. Następnie zostaną wygięte i zamocowane w tej pozycji za pomocą produktu. Efekt: efekt długich rzęs dla łanich oczu przez co najmniej 4 tygodnie bez wysiłku. dodatkowo na tej stronie

POMNAŻ ICH

Nasze babcie nacierały rzęsy olejkiem rycynowym, aby zarosły, używamy wzmacniaczy lub stymulatorów wzrostu do nakładania pędzelkiem jak eyeliner lub pędzelkiem jak tusz do rzęs. Jak oni pracują? Aby to zrozumieć, należy pamiętać, że powieki zazwyczaj pokazują tylko 15 do 40% swoich rzęs: w spoczynku pozostałe odrastają dopiero 4 do 9 miesięcy później. Zasadą produktów stymulujących jest skrócenie tej fazy spoczynku, aby jednocześnie było więcej rzęs.

Na przykład z ekstraktami roślinnymi, takimi jak kwiat czerwonej koniczyny od Talika, pionierskiej marki w tej kategorii produktów. Dobre formuły zawierają również witaminy z grupy B (B6 i B12) oraz aminokwasy i peptydy (białka) wzmacniające, orzeźwiające ekstrakty roślinne, takie jak żeń-szeń, alantoina, arnika. I osłaniające składniki aktywne, takie jak proteiny jedwabiu.

Nigdy nie mieliśmy tak przekonujących narzędzi do osiągnięcia naszych celów, bez względu na charakter rzęs, które otrzymaliśmy przy urodzeniu. Pamiętajmy, że podobnie jak w przypadku włosów, ich grubość, kolor, gęstość i krzywizna są uwarunkowane genetycznie: niewielu z nas ma tyle szczęścia, co aktorka Elizabeth Taylor, że obdarzono ją podwójnym rzędem rzęs, związanym z anomalią genetyczną. Tak więc liczba i długość waha się praktycznie od prostych do podwójnych: od 90 do 160 rzęs na długość od 8 do 12 milimetrów na górną powiekę i od 75 do 80 i od 6 do 8 milimetrów na dolną. Specyfika tych włosów, które są najciemniejsze na ciele? Rzadko wybiela z wiekiem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj swój komentarz