Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wózek do przewozu chorych na leżąco – Euro-Medical – Zobacz

Home » Wózek do przewozu chorych na leżąco – Euro-Medical – Zobacz
Wózek do przewozu chorych na leżąco – Euro-Medical – Zobacz

Pracujesz w klinice lub prywatnym ośrodku, jesteś pielęgniarką lub zajmujesz się zaopatrzeniem szpitali – szukasz wózków do transportu pacjenta na leżąco? A może poszukujesz wózka do przewożenia chorych na siedząco. Służymy pomocą abyś mógł zakupić sprzęt medyczny z którego będziesz zachwycony przez następne lata jego użytkowania. Zanim zdecydujesz się na zakup przeczytaj poniższy artykuł i porządnie zastanów się nad wybranym asortymentem tylko po to żebyś w przyszłości nie żałował swojego zakupu. No początek rozważ jakie opcje powinien spełniać Twój nowy wózek?

Opcje wózka, które należy przewidzieć wybierając wózek do przewożenia chorych.

– Czy zależy Ci na tym żeby wózek miał regulowaną wysokość? Na rynku Polskim znajdują się wózki o nie regulowanej wysokości – ale czy naprawdę takiego szukasz? Zastanów się czy nie lepszym modelem będzie wózek do transportu chorego z hydraulicznie regulowaną wysokością? Ta funkcja pozwala na prawidłowe funkcjonowanie personelowi szpitalnemu ale stanowi też o wysokiej wygodzie dla pacjenta. Personel pracować będzie w dobrej pozycji, by szybko oraz wygodnie posadzić pacjenta na wózku inwalidzkim. Regulowana wysokość umożliwia przetransportowanie choregona wózek bez konieczności jego przenoszenia.Ważna wiedzą jest że na rynku można zobaczyć wózki o hydraulicznej regulacji wysokości oraz o ręcznej regulacji wysokości. Te ostatnie sprawiają pewne problemy. Wózki o śrubowej regulacji wysokości wymagają użycia pewnej siły przez personel medyczny a wiemy że stanowią go w znaczniej mierze płeć kobieca. Należy więc ten fakt wziąć pod uwagę.

Wybierając wózek do przewożenia chorych zaleca się wziąć pod uwagę jego nośność. Nośność odnosi się do maksymalnego obciążenia, jakie może utrzymać wózek do przewozenia chorych. Im wyższa nośność wózka – tym lepsza użytkowość wózka. Dlaczego?, ponieważ wózki o zwiększonej nośności produkowane są z grubszych profili stalowych. Taki wózek z założenia będzie dłużej pracował.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wózka do przewożenia chorych na leżąco Zobacz pełną ofertę na wózki do przewożenia chorych w firmie Euro-Medical z Żywca

Zaufaj Euro-medical przy wyborze sprzętu medycznego lub aparatur medycznej. Poznaj naszą stronę internetową. Główne kategorie produktów to: łóżka szpitalne, wózki reanimacyjne, fotele zabiegowe, szafki przyłóżkowe, aparaty ktg, aparaty EKG, puls oksymetry. Postaw na całkowitą lub indywidualną realizację.

Zapraszamy do kontaktu:
F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj swój komentarz