Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wyspecjalizowana poradnia przyjmująca pacjentów ze schorzeniami endokrynologicznymi

Home » Wyspecjalizowana poradnia przyjmująca pacjentów ze schorzeniami endokrynologicznymi
Wyspecjalizowana poradnia przyjmująca pacjentów ze schorzeniami endokrynologicznymi

Badania genetyczne proponowane w poradni endokrynologicznej jaką założył profesor doktor habilitowany nauk medycznych Krystian Jażdżewski są umożliwione do wykonania, gdyż lekarz ten posiada duże doświadczenie w onkogenetyce i stale kształci się w tym obrębie. Jeżeli w takim razie tylko endokrynolog bartoszyce znajdzie przesłanki do przeprowadzania badania, to można oczekiwać, iż będzie zajmować się tym. Poradnia świadczy w takim razie usługi w zakresie zapobiegania, diagnostyki a także wyleczenia chorób układu endokrynnego.

Diagnostyka i wyleczenie zaburzeń hormonalnych, chorób tarczycy, nadnerczy i przysadki mózgowej, jak i zespołów androgennych, zaburzeń metabolicznych i przedwczesnego dojrzewania odbywa się na podstawie nowoczesnych standardów. Jest to istotne, ponieważ zaburzenia gospodarki hormonalnej mogą stać się przyczyną wielu schorzeń. Specjalista po wnikliwej konsultacji zapisze zestaw badań dzięki jakim można liczyć na trafną diagnozę. Jeżeli okaże się to potrzebne, zlecone będą też badania genetyczne dla par zmagających się z niepłodnością albo dla osób które pozostają w obrębie prawdopodobieństwa zmagania się z rakiem.

Diagnostyka genetyczna wykonana będzie także po uzyskaniu wyników badań. Wówczas specjalista może powziąć postanowienie co do dalszego leczenia. Specjalista nawiązał współpracę z Warsaw Genomics, gdzie ma możliwość zlecać kompletny pakiet badań genetycznych. Czułe testy opierają się na osiągnięciach światowych. Kiedy wyszukane zostanie obciążenie genetyczne, można będzie podjąć działania które zabezpieczają przed chorobą lub umożliwiają je wyleczyć.

Można też otaczać opieką lekarską pociechy pacjenta, które pozostają w grupie ryzyka. Innego rodzaju konsultacje dotyczą tego typu problemów jak: choroba Hashimoto, choroba Graves – Basedowa, guzki tarczycy, hiperprolaktynemia, niedoczynność przysadki, czynne hormonalnie gruczolaki, guzki nadnerczy, menopauza i andropauza, zaburzenia metaboliczne, nadwaga, potliwość, suchość skóry, czy retinopatia. Aby wpisać się na wizytę wystarczy przedzwonić na numer telefonu podany na witrynie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj swój komentarz