Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Nowoczesne zabiegi Icoone Laser pozwalające na sprawne pozbywanie się cellulitu

Home » Nowoczesne zabiegi Icoone Laser pozwalające na sprawne pozbywanie się cellulitu
Nowoczesne zabiegi Icoone Laser pozwalające na sprawne pozbywanie się cellulitu

Innowacyjne zabiegi Icoone Laser pozwalające na szybkie pozbycie się cellulitu przeprowadzane są w Klinice Urody Mona Lisa. Dzięki nim można wzorowo wymodelować figurę. Podciśnieniowy masaż ciała z zastosowaniem specjalistycznych głowic jakie zawierają miniotwory pozwala na dotarcie do nawet ciężkodostępnych punktów na ciele.

Zassanie fałdu skóry zalicza się do delikatnych, aczkolwiek jest wyjątkowo precyzyjne. Dlatego głowice urządzenia mogą radzić sobie już z bardzo wiotką skórą. Nieinwazyjne pozbycie się tkanki tłuszczowej sprawdzi się również w usuwaniu blizn oraz obrzęków. Wykorzystanie zmotoryzowanych głowic z energią światła LED oraz lasera wpływającego na tkankę tłuszczową wywołuje efekt fotochemiczny w tkankach. W rezultacie, może dojść do przyspieszania metabolizmu tkanek komórkowych, a także do zredukowania cellulitu przez zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych. Takie zabiegi na cellulit Poznań umożliwiają naturalny ich rozkład oraz usuwanie z ciała.

Rezultaty, jakich można się spodziewać to: poprawa wyglądu oraz elastyczności skóry, poprawienie napięcia skóry, zeszczuplenie, zredukowanie cellulitu, polepszenie samopoczucia, uspokojenie, redukcja obrzęków oraz w wypadku pań po urodzeniu dziecka – powrót do wcześniejszej sylwetki. Co znaczące, taki zabieg może zostać zrobiony także w wypadku skóry naczyniowej. Masaż z użyciem Icoone Laser może zostać też zrobiony u osób o różnym kolorze tkanki skórnej. Idealne rezultaty można otrzymać po około od dziesięciu do 15 zabiegów.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj swój komentarz