Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Ekskluzywne domy pływające od firmy SHOGUN HOUSEBOAT

Zabezpieczenia i design w apartamencie na wodzie od marki SHOGUN HOUSEBOAT to najlepsze dowody tego, że jest to inwestycja jakiej warto się podjąć. Podłoga na dolnym pokładzie jest zabezpieczona mechanicznie, cieplnie, akustycznie, jak i przeciw wilgoci. Jej powierzchnię do wykorzystania budują wysokogatunkowe, wodoodporne winylowe panele podłogowe. W łazience można natomiast odnaleźć zrobione z ceramiki płytki podłogowe.

Ściany zewnętrzne zabezpieczone są przed warunkami atmosferycznymi elewacją imitującą wysokiej jakości panele elewacyjne. Wszystkie ściany od środka wyłożone są z kolei panelami ściennymi. Ścianki wewnętrzne też są nimi wykładane, a na dodatek pozostały wytłumione akustycznie. Każdy dom na wodzie ma okna z polichlorku winylu, z dwoma szybami, zespolone z konstrukcją. Drzwi wejściowe na dziobie wyposażone są w zamek patentowy. Dach posiada przeciwdeszczowe zabezpieczenie oraz dostosowany jest elewacją do tarasu wypoczynkowego. Konstrukcja jaką posiada pływający dom jest zrobiona ze stali, zespawana i ocynkowana ogniowo.

Podstawę stanowią natomiast mocne elementy wypornościowe, czyli 8 pływaków z polietylenu przymocowanych do elewacji zrobionej ze stali na dolnym pokładzie. Ekskluzywne apartamenty na wodzie SHOGUN HOUSEBOAT to ciekawa opcja zastępcza dla osób, które nie zamierzają spędzić urlopu w hotelu albo chcą pozostać rozdzielone od pozostałych osób. Domy na wodzie są projektowane bazując na wysokich standardach, co potwierdzają atesty i kupujący mogą uwierzyć w to, iż wybiorą idealne rozwiązanie.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Sprawdź też:

Dodaj komentarz