Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Gdzie wypatrywać solidnego chriruga plastycznego? Podpowiadamy

Dawniej każdy z nas próbował się odchudzać, niemniej jednak nie u każdego było widać efekty. Lata ćwiczeń, mogą dać takie rezultaty, jakie byśmy pragnęli, ale w pewnych sytuacjach jest tak że rezultat niepożądany z jakim ludzie się napotykają to zwisająca skóra na brzuchu. Jedynym sposobem na pozbycie się tej skóry jest operacja napięcia skóry, oraz usunięcie zbytecznej ilości. To jest kolejny zabieg chirurgi plastycznej, na którą piszą się naturalnie takie osoby.

Niemniej jednak nie tylko, również do operacji plastycznych, uznajemy zabieg odsysania tłuszczu – to na wskroś nieinwazyjna oraz bezpieczna metoda likwidowania nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu – więcej na witrynie https://www.wrosinski.pl/. Zabieg wykonywany jest przy przeznaczeniu urządzenia, jakie działa w oparciu wykorzystująca współbrzmienie fal dźwiękowych i fal ultradźwiękowych. Napięte fale dźwiękowe nadawane przez głowicę o rosnącym ciśnieniu wywołują mikro eksplozję oraz wywołują szereg pozytywnych zmian. Najważniejsze rezultaty zabiegu: rozbijanie komórek tłuszczowych, uaktywnienie działania układu limfatycznego, poprawniejszy drenaż płynów.

Uzupełnieniem fal dźwiękowych są ultradźwięki emitowane na skórę przez głowicę Ultrasounds LF, która powoduje rozpuszczenie rozbitych uprzednio tkanek tłuszczowych. Zabieg jest gruntownie bezbolesny oraz nie potrzebuje hospitalizacji. Aby przyniósł wyczekiwane rezultaty, tkanka tłuszczowa powinna posiadać grubość co najmniej 2 cm, wskutek tego zabiegu nie wykonuje się na twarzy i szyi. W przypadku dużej warstwy tłuszczu (otyłości) wymagane jest powtarzanie zabiegów – maksymalnie 10 razy. W efekcie skóra jest o wiele bardziej napięta, bez cellulitu oraz z wyraźnym ubytkiem komórek tłuszczowych.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Sprawdź też:

Dodaj komentarz