Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Ogólnopolska Grupa Językowa Lingua Nova: obszerna propozycja zajęć lingwistycznych

Home » Ogólnopolska Grupa Językowa Lingua Nova: obszerna propozycja zajęć lingwistycznych
Ogólnopolska Grupa Językowa Lingua Nova: obszerna propozycja zajęć lingwistycznych

Oferta dla klientów interesujących się rozszerzaniem posiadanych kompetencji językowych w Lingua Nova prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Można wybierać wśród tego typu rozwiązań jak: szkolenia językowe, angielski branżowy, audyty językowe, tłumaczenia, egzaminy, język polski dla obcokrajowców, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, lektoraty na uczelniach wyższych, spotkania integracyjne, czy wynajem sal szkoleniowych. Dla klientów jest również dostępna oferta specjalna.

Będąc zdecydowanym na angielski dla firm Warszawa kursanci za każdym razem mają pewność, że poza kwestiami podstawowymi będzie zrealizowane to, co jest przystosowane do specyfiki ich firmy. Najczęściej klienci decydują się na szkolenia językowe Warszawa, jakie każdorazowo poprzedza audyt potrzeb lingwistycznych danej grupy. Na tej bazie wyznaczany jest program szkolenia. Dzięki temu słuchacze są usatysfakcjonowani. Kolejnym, na równi ochoczo wybieranym kursem jest polski dla firm dla obcokrajowców.

Dokładny plan kursu z tej dziedziny podany jest na stronie internetowej. W opcji szkolenia językowe Warszawa wyjątkowe miejsce zajmują kursy z angielskiego zawodowego. Grupy zawodowe, które mogą skorzystać z zajęć to: lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarze, opiekunki, farmaceuci, obsługa pacjenta, osoby pracujące w turystyce i branży hotelarskiej, przedstawiciele branży gastronomicznej. Są to też szkolenia dla osób z branż jakimi są: kryminalistyka, usługi pogrzebowe, IT, zdalna obsługa klienta, eventy online, energetyka, prawo, straż pożarna i logistyka.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj swój komentarz