Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Płytki z cegły na ścianę – interesujący pomysł na aranżację wnętrza

Home » Płytki z cegły na ścianę – interesujący pomysł na aranżację wnętrza
Płytki z cegły na ścianę – interesujący pomysł na aranżację wnętrza

Szukając interesującego pomysłu na urządzenie swojego wnętrza w rustykalnym stylu można pomyśleć o zakupie płytek zrobionych z prawdziwej cegły. Takie płytki od jakiegoś czasu zaczęły się cieszyć sporym zainteresowaniem klientów, ponieważ niezwykle ciekawie się prezentują. Nie są one robione w sposób maszynowy, a cięte z cegieł pochodzących z rozbiórki budynków.

Tego typu cegła na ścianę Wrocław w wielu przypadkach pochodzi z dwudziestego albo dziewiętnastego wieku, i charakteryzuje się niepowtarzalną kolorystyką. Co zrozumiałe cegły po rozbiórce budynku nie będą się nadawać na ścianę, dlatego muszą być odpowiednio przygotowane.

Aby to zrobić są one cięte na paski o grubości około dwóch centymetrów, dzięki czemu z z jednego elementu można wykonać kilka takich pasków. Najbardziej cenione są ścianki z zewnątrz, posiadają one naturalne obicia czy wgniecenia, przez co praktycznie każdy pasek ma niepowtarzalny wygląd. Lecz paski środkowe także wyglądają bardzo ładnie, i zrobić z nich można niezwykle ciekawe aranżacje.

Płytki z cegły na ścianę Wrocław przykleja się przy pomocy odpowiedniego kleju, uzyskując wygląd muru z cegły. Ciemna kolorystyka cegieł prezentuje się bardzo ładnie z fugami o jasnej barwie, które przypominają typową zaprawę, ale można też użyć innych kolorów. Wiele firm sprzedających tego typu płytki ma też w ofercie dedykowane narożniki, wycięte z jednej cegły. Przy pomocy takiego rozwiązania można w bardzo ciekawy sposób zabudować krawędzie, przykładowo na kominkach czy ścianach.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj swój komentarz