Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Pracowałeś w Holandii? Przetestuj zwrot podatku

Home » Pracowałeś w Holandii? Przetestuj zwrot podatku
Pracowałeś w Holandii? Przetestuj zwrot podatku

To kraj, w którym Polacy coraz częściej podejmują pracę zarobkową. W Holandii obowiązek składania zeznań skarbowych dotyczy jedynie obywateli kraju. Co zgodność z rzeczywistością Polacy nie muszą się rozliczać, lecz coraz to częściej Holenderskie urzędy wzywają naszych rodaków do tej procedury. Żeby zdobyć zwrot wypada zademonstrować niebezużyteczna dokumentację od pracodawcy, jaka potwierdzi zatrudnienie.

Odcinki z wypłat też potwierdzają legalną pracę i zawierają informację o kwocie podatku potrącanej z wynagrodzeń. Zwrot nadwyżki podatku z Holandii możliwy jest nawet do pięciu lat wstecz – zobacz biuro podatkowe holandia. Suma wolna od podatków wynosi w Holandii blisko 6 000 euro. Rok fiskalny jest identyczny jak w Polsce i dlatego rozliczyć z niego się wolno dopiero po jego zakończeniu. Urząd Holandii ma czas roku na wydanie decyzji o kwocie wypłaconego podatku, jednakże w praktyce trwa to o dużo krócej. Urząd deklaruje doliczenie akcesoryjnych odsetek do sumy podatku w przypadku spóźnienia w wydaniu decyzji.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj swój komentarz