Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Zdrowie a uroda – jak dbać?

Home » Zdrowie a uroda – jak dbać?
Zdrowie a uroda – jak dbać?

Lato obfituje w wiele owocowych rarytasów, na które z tęsknotą czekamy przez większą część roku. Nie ma lepszych witamin, jak te, pochodzące ze świeżo zerwanych z drzewa czy krzaka owoców, dojrzałych w słońcu, przepojonych wonią świeżości.

Niemal każdy owoc jest bardziej wartościowy od barwnej tabletki witaminowej z apteki. Których witamin dostarczamy organizmowi podjadając w ogrodzie? Truskawki pojawiają się na krótko, odpowiednio jest wobec tego w najwyższym stopniu wykorzystać ich atuty. Są fenomenalnym źródłem witamin C, A i B. Ułatwiają przyswajanie żelaza z innych towarów, poprawiają trawienie tłuszczu oraz białka, zmniejszają ciśnienie oraz neutralizują substancje karcynogenne – sprawdź szampon bez siarczanów cena. Poprawnie wpływają na skonstruowany przez nas nastrój. Czy ktoś wie, iż czereśnie opóźniają proces starzenia? Zawierają sporo witaminy C, A, B i flawonoidy. Neutralizują działanie wolnych rodników, a tym samym spowalniają starzenie się skóry. Oczyszczają organizm z toksyn. Maliny są bogatym źródłem witaminy C oraz błonnika.

Prócz innych składników mineralnych mają witaminę E i kwas foliowy. Witamina C wzmacnia należącą do nas odporność – sok malinowy jest niejednokrotnie używany przy przeziębieniach i stanach grypowych. Powinny zajadać się nimi kobiety planujące ciążę – ze względu na znaczną ilość kwasu foliowego. Wiśnie, jakich możemy spotkać parę odmian, zawierają także witaminę C, korzystnie działają na skórę, oczyszczają organizm z toksycznych substancji. Korygują pracę układu krążenia. Nie zapominajmy w związku z tym o podskubywaniu takich witamin prosto z krzaka, lecz również o tym, iż z ich ilością nie należy przesadzać.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj swój komentarz