Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Ekrany spawalnicze od producenta Kiner

Ekrany spawalnicze od firmy Kiner są przegrodami ochraniającymi przed promieniowaniem świetlnym, tak samo IR jak i UV wyemitowanym przez łuk spawalniczy. Zrobione są one z lekkiej konstrukcji stalowej oraz wypełnienia z trudnej do zapalenia folii do spawania. Propozycja zakładu zawiera stałe parawany spawalnicze lekkie, będące niezbyt ciężkimi budowlami metalowymi, uzupełnionymi arkuszem folii spawalniczej o grubości niecałe 0,4 milimetra.

Folia dostępna jest w 4 opcjach wybarwienia, jakie mają przeróżny stopień przezroczystości. Z uwagi na to, iż producent ma świadomość, że kupujący mogą posiadać różne wymagania, udostępnia ekrany spawalnicze w 2 wersjach różniących się szerokością.

Wyjątkową propozycją w ofercie są ekrany spawalnicze mobilne. Ich precyzyjna specyfikacja podana jest na witrynie www. Każdy ekran spawalniczy ma na celu chronić osoby, które wykonują swoje zobowiązania zawodowe obok stanowiska spawalniczego, a nie posiadają specjalnej odzieży spawalniczej. Ochrona przed promieniowaniem IR, UV oraz rozbłyskami światła niebieskiego są zagwarantowane.

Proponowane opcje spełnią wymagania normy spawalniczej EN ISO 25980. Kupujący, którzy zdecydowani są na wersje z dodatkowymi lamelami o grubości 2 milimetrów są osłonieni przed poparzeniami iskrami a także roztopionymi odpryskami metali. Folia z polichlorku winylu będąca wypełnieniem ekranu jest ciężkopalna i jest w stanie zapobiec rozprzestrzenianiu się ewentualnego pożaru. Klienci mogą decydować się na zamówienie folii wykonanej według spersonalizowanych wyznaczników.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Sprawdź też:

Dodaj komentarz