Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

W jaki sposób prędko oraz sprawnie zdobyć kredyt hipoteczny na remont domu?

W minionych latach coraz trudniej jest uzyskać kredyt hipoteczny na kupno domu czy mieszkania, taka sytuacja jest zwłaszcza widzialna od początku bieżącego roku, kiedy tak właściwie instytucje finansowe zaczęły wprowadzać w życie tak zwaną rekomendację S, zarządzoną przez Komisje Nadzoru Finansowego.

Od czego w związku z tym tak faktycznie zależy, czy dany bank udzieli nam kredytu hipotecznego, jakie jeszcze atrybuty, poza czysto popłatnym, są w stanie mieć tu znaczenie? Okazuje się, że niesłychanie istotnym kryterium jest wiek ludzi ubiegających się o kredyt hipoteczny – doradca kredytowy. Generalnie łatwiej jest uzyskać wyższa kwotę kredytu w młodszym wieku, więc zaleca się nie czekać z decyzja kupna domu lub mieszkania, bowiem może okazać się, iż jako 45 latkowie nie mamy już możliwości na kredyt w takiej wysokości jak 30 latkowie, bezsprzecznie przy tych samych dochodach rodziny.

Powstaje interesująca sytuacja, kiedy tak właściwie okazuje się, że małżonkowie występujący o kredyt hipoteczny są w przeróżnym wieku oraz że dzieli ich dosyć gigantyczna różnica wieku. W takich sytuacjach banki stosują rozmaitą politykę przyznawania kredytu, z reguły jest tak, że brany jest po szczególną uwagę ten z małżonków, jaki jest starszy, jeżeli gra toczy się o zdolność kredytową w relacji do wieku kredytobiorcy. Co poniektóre banki wykorzystują jeszcze taki sposób, że liczą zdolność kredytowa każdego z małżonków rozdzielnie, a następnie sumują obie zdolności, już z uwzględnieniem wieku.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Sprawdź też:

Dodaj komentarz